Spolek RC TRUCK Hradec Králové


• RC modely nákladních a užitkových aut
  Spolek RC TRUCK HRADEC KRÁLOVÉ je nejstarší a největší klub majitelů a přátel těchto modelů v ČR. Byl založen v roce 2000 jako první svého druhu v České republice a měl 5 členů.
• Historické milníky RC TRUCKu Hradec Králové
  Podívejte se do sekce "Historické milníky", jak běžel čas a vývoj RC Truck Hradec Králové od založení klubu až po současnost.
• Předváděcí akce a propagační akce
  V průběhu roku pořádáme pro své členy a především pro širokou veřejnost řadu předváděcích akcí. Na našich akcích můžete vidět modelovou silnici, která může dosáhnout -podle místních podmínek- velikosti až 280m2. Součástí silnice je pak již tradičně čerpací stanice OMV, mosty a řada další zajímavostí jako např. STK ,myčka, skladiště, kontejnerový terminál a další. Rovněž tak nechybí plocha se stavebními stroji a zemními pracemi.
  Nově také nabízíme RC ŠKOLKU - možnost vyzkoušet si řízení trucku a projet se ze zapůjčeným truckem na celé naší modelové silnici.
  Zároveň nabízíme předváděcí akce výše zmíněného charakteru. Akce jsou vhodné jako divácky velmi vděčný doprovodný program výstav a veletrhů, zpestření firemních akcí a dalších volnočasových aktivit. Pro referenci se můžete podívat do sekce Proběhlé akce. Pro konkrétní nabídku nám můžete napsat na náš mail.
• Nejblíže nás můžete vidět:
  Podívejte se do sekce "Plánované akce", aby jste zjistili kdy a kde nás můžete v nejbližším termínu navštívit
• Spolupráce s českou televizí a filmem
  V průběhu posledních let jsme několikráte pracovali pro Českou televizi a krátký film. Zajišťovali jsme návrh a výrobu modelů a dráhy pro natáčení některých pořadů a scén – mezi nejznámější patří Hodina pravdy nebo informační spoty Besipu pro řidiče.
• Reklamní modely
  Zajišťujeme zakázkovou výrobu reklamních modelů dle individuálních požadavků pro dopravní a stavební firmy.

  
  
  

Sledujte nás na sociálních sítích
                
O nás Plánované akce Proběhlé akce - Kronika Naše modely Mistrovství ČR Členská sekce - přihlášení Prodejna Sponzoři-Partnerské weby-odkazy

webmaster Copyright © 2013 Spolek RC TRUCK Hradec Králové. All rights reserved.